درباره ما

بیوگرافی دکتر لیلا عطایی
دندانپزشک زیبایی


دختر جوانی که به عشق ادامه تحصیل در رشته ژنتیک و کشف درمان بیماری های خاص، سال آخر دبیرستان تغییر گرایش داده و با دیپلم تجربی فارغ التحصیل شد نهایتاً سال ۱۳۷۵ سر از دانشکده دندان پزشکی دانشگاه آزاد واحد تهران در آورد.
دانشجوی جوان و پر شر و شور ما خیلی زود جذب دنیای دندان پزشکی شد و مصمم شد اعتلا و موفقیت حرفه ای در این زمینه را هدف آتی خود کند. قابلیت های اجرایی / مدیریتی این دانشجو ی فعال از همان سال اول با انتخاب شدن به عنوان نماینده دانشجویان نمایان شد و هر سال نمود بارزتری یافت. رفته رفته جزوه برداری منظم از دروس، درمان های آکادمیک کلینیکی، هماهنگی گروه های دانشجو و حضور محسوس در هر فوق برنامه نماینده جوان را بین اساتید نیز شاخص و محبوب نمود، حتی در زمان فراغت تابستانی سری به سرزمین هنر زد و در فیلم اعتراض مسعود کیمیایی با عنوان دستیار طراح صحنه مشغول به فعالیت و کسب تجربه ای متفاوت شد.
سال های پایانی تب انتخاب موضوع برای پایان نامه برای تمامی دانشجویان داغ شده و خانم دکتر ما نیز از این قاعده مستثنی نبود. انتخاب موضوع مرتبط با بخش اندودانتیکس و همکاری با دکتر شهرام عظیمی ،استادیار بخش اندو، مقدمه ای بود تا دست سرنوشت بازی جدیدی برای وی رقم زند. دفاع از پایان نامه و فارغ التحصیلی در سال ۱۳۸۲ همانا و ازدواج با استاد راهنما در مرداد سال ۱۳۸۳ همان! خانم دکتر پویا و سرشار از انرژی ما دوره طرح نیروی انسانی را با کوله باری از تجربیات ارزشمند در بخش پژوهش و آموزش بین الملل بیمارستان مسیح دانشوری در سال ۱۳۸۶ به پایان رساند.
بارداری، بدنیا آوردن اولین فرزند و فعالیت در مطب خصوصی هیچکدام قرار نبود مانعی برای فعالیت های اجرایی مرتبط با حرفه باشند پس اینبار خانم دکتر به عنوان داوطلب اکثر وقت آزاد خود را در اختیار انجمن دندان پزشکان عمومی قرار داده و در تمامی کنگره ها، بازآموزی ها، همایش ها و نشست های علمی حضوری فعال و موثر از خود نشان داد. این تعصب و علاقه به جامعه دندان پزشکان منجر به انتخاب شدن وی در هیئت مدیره انجمن دندان پزشکان عمومی برای دو دوره متوالی از ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۶ به عنوان جوان ترین عضو هیات مدیره تا آن روز شد. با گذشت زمان فعالیت های علمی / صنفی خالصانه و بدون چشم داشت در هر گوشه و کنار این انجمن مردم نهاد منجر به انتصاب وی به عنوان دبیر اجرایی - علمی در همایش ها و سمینارهای بزرگ زیبایی و ایمپلنت و نهایتاً ریاست دوازدهمین کنگره انجمن در سال ۱۳۹۶ شد.
شرکت در بسیاری از کنگره های خارج از کشور، حضور در اکثر دوره های آموزشی داخلی، ارائه درمان های استاندارد و آکادمیک در مطب، فعالیت در انجمن ، ایفای نقش مادری برای دو فرزند، به عهده داشتن مسئولیت سنگین همسرداری و مدیریت منزل شمه ای از توانایی های این خانم دکتر جوان ما می باشد.
دست آخر دور از انتظار نخواهد بود اگر بشنویم در مطب خانم دکترمان جدید ترین مواد، وسایل و تکنیک های درمانی با وسواس خاص به بیماران عرضه شده و پروتز های دندانی با همکاری به روزترین لابراتوار های ایران ارائه می شوند.